Hayatlar Değişiyor- Türkiye Gelişiyor

“Hayatlar Değişiyor, Türkiye Gelişiyor” Proje Fuarı ve Hibe Uygulama Deneyimleri konulu Panel Ankara’da yapıldı.

Fuara Medya ve İletişim Akademisi olarak “Duy sesimi; Çalışmak, Üretmek İstiyorum” projemiz ile katıldık.

Ankara Ticaret Odası Congresium Salonu’nda yapılan Fuarın açılışına katılan Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, lütfedip standımızı ziyaret etti.

Kendisine Duy Sesimi; Çalışmak, Üretmek İstiyorum! Projemizin amaç ve hedeflerini anlattık. Büyükelçi Sayın Berger, projemizi içerik, amaç ve hedefleri açısından çok anlamlı, yenilenebilir bulduğunu, projemizden  çok etkilendiğini ve beğendiklerini söyledi.

Standımızın ikinci konuğu, ÇSGB Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanı Sayın Burak Çağatay Doğan idi. Sayın Burak Çağatay  Doğan ile  Duy Sesimi; Çalışmak, Üretmek İstiyorum! Projemizin ilerleme seviyesi ve bundan sonraki projeler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduk.

Standımızın ziyaretçileri arasında Hibe İzleme Uzmanımız Sayın Emre Bayraktar da  vardı. Kendisi ile projemizin gidişatı konusunda görüş alışverişinde bulunduk.

Proje Standımız Türkiye’nin dört bir  yanından gelen öteki hibe faydalanıcıları tarafından ziyaret edildi. Ziyaretçilerimize Proje Tanıtım Kitapçığı, bez sırt çantası ve defterler hediye ettik, bilgiler verdik.  Ziyaretçiler projemizi anlamlı bulduklarını ve beğendiklerini söyledi.

 

Metin Balcı

Medya ve İletişim Akademisi ve Proje Yürütme Kurulu Başkanı